Startuje nový web našeho oddílu!

Vážení a milí čtenáři našeho webu!

Známý výrok „král je mrtev, ať žije král“ můžeme pozměnit na “ starý web je mrtev, ať žije nový!“. Jak vidíte, opět se obejvilo hlavní menu, význam jednotlivých položek zřejmě vysvětlovat nemusím. Chtěl by pouze upozornit na menu HISTORIE, ve kterém znovu najdete slavnou kroniku pana Heřmánka, vzpomínky Vladimíra Rosenzweiga a řadu dalších zajímavých článků. V plánu je i menu VIDEO (zatím není), ve kterém budeme publikovat (snad) oblíbené videokomentáře.

Zpočátku se Vám může stát, že po rozkliknutí nějakého menu nenajdete žádný článek. Půjde především o menu SOUTĚŽE DRUŽSTEV. Je to jednoduše tím, že letošní ročník ještě nezačal a staré články z minulých sezón už  odvál čas, nejsou prostě aktuální, takže jsme je do nového webu nekopírovali. Jakmile soutěže začnou, vězte, že se rubriky budou rychle plnit (aspoň doufám, že kapitáni družstev? 🙂 ).

Pevně věřím, že s novým webem se Vám bude pracovat lépe a radostněji a že se stanete pravidelnými „odběrately“ …

Pěkný den
Milan Borkovec

Author: Milan Borkovec

1 thought on “Startuje nový web našeho oddílu!

  1. Novej web je peknej, uz se tesim na obsah!

    Ztrata starsich popisu utkani je mozna docela skoda, precijenom je to historicky archiv a za par let by mohlo byt zajimave projit si zapas po zapase jak probihala sezona. Pokud je ale import do noveho rozhrani hodne prace, tak to chapu.

    Jinak by to melo byt *“odberateli“ 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *