Úspěchy našich mladých reprezentantů

Členka našeho oddílu Dorotka Veverková obhájila svoje nasazení na MČR v rapidu mládeže a získala stříbrnou medaili v kategorii D10, moc a moc gratulujeme!

Výsledky MČR v rapidu D10

Dále chceme zmínit i pořad V Šachu, kde byl probírán i náš turnaj Velká cena Tábora 2018. Jak jistě všichni víte, turnaj vyhrál Matyáš Zeman před Milanem Borkovcem. Pořad si v repríze můžete pustit zde:

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10111941499-v-sachu

Šachový svaz České republiky vydává každý měsíc Newsletter, ve kterém jsou shrnuty zajímavé výsledky a novinky ze 64 polí. V posledním Newsletteru (9/2018) je zmíněna Velká cena Tábora, ale i ME mládeže v Lotyšsku, kde výborně reprezentovali ČR naši členové Dorotka Veverková a Matyáš Zeman, což jistě pozorní čtenáři zaznamenali i z jeho článku na našich stránkách…

Odkaz na Newsletter: http://www.sokolta.cz/newsletter_9_2018

Pěkný den
Aleš Růžička

Author: Aleš Růžička

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *