Bleskový přeborník – Luděk Meszáros!

Ve čtvrtek 20.září proběhl v naší klubovně přebor oddílu v bleskovém šachu jednotlivců. Při pohledu do tabulky je název turnaje trochu nepatřičný, protože z deseti účastníků bylo 6 hráčů „přespolních“ :-). Každopádně přebor proběhl, vítězem a přeborníkem pro rok 2018 se stal Luděk Meszáros ziskem 8 bodů z devíti partií.

GRATULUJEME !!!

Z krátkého komentáře pana rozhodčího Václava Haška cituji zhruba toto: “ Luděk v turnaji zvítězil, ale úplně jednoznačné to nebylo. Nečekaně prohrál s Jirkou Novákem (Spartak SU). O jeho prvním místě nakonec rozhodl „bratrovražedný souboj“ Pavla s Jirkou Novákem. Jirka prohrál, čímž Luďkovi zajistil samostatné první místo …

Tabulka s výsledky zde:

S pozdravem Václav Hašek (rozhodčí) a Milan Borkovec

Author: Milan Borkovec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *