Luděk Meszáros vítězem Ferrova memoriálu

Vítězem Ferrova memoriálu se stal systémem start-cíl člen Sokola Tábor Luděk Meszáros. Výsledek 10/10 !!! hovoří zcela jasnou řečí. GRATULUJEME !!!

O stříbrné a bronzové medaili rozhodl vzájemný duel Lojzy Bartoše s Petrem Budilem, úspěšnější byl Lojza, takže v turnaji obsazuje 2.místo. Bronz a místo třetí pak „zbývá“ na Petra Budila (oba Sokol Tábor). Oba hráči nasbírali 8/10.

Až čtvrté místo s poměrně velkým bodovým odstupem vybojoval mladičký David Hák (Šachklub Tábor), jeho zisk činil 6,5/10.

Ostatní nepřekvapili ani nepropadli,výsledná tabulka zde:

Poslední partií turnaje byl duel mezi Jirkou Severou a Pavlem Procházkou. Partie se odehrávala za zájmu diváků, jak je vidět z fotografie.

Závěrečná pozice celého turnaje je pak zde:

Vítězný tah Jirky Severy (který se už na šachovnici nestal) jistě čtenáři objeví sami.

Za bezproblémový průběh turnaje děkuje rozhodčí Václav Hašek a všechny zdraví od klávesnice Milan Borkovec

Author: Milan Borkovec