Základní informace

Hrací místnost:

Sokolovna, klubovna 2. poschodí (vchod z Budějovické ulice).

Hrací dny:

ST 15:00 – 16:00 mládež, začátečníci

ČT 19:00 – 21:00 dospělí

Vedoucí: Ing. Zdeněk Havlůj – dospělí

e-mail: zdenek.havluj@quick.cz

Vedoucí: Alois Bartoš – děti

e-mail: abartos@volny.cz

mobil: 732 247 053

č. účtu: 12439301/0100

PřihlášeníInfinity Chess
Napsal uživatel Milan Borkovec a Zdeněk Straka   
Středa, 10 Květen 2017 06:18
Infinity Chess Challenge 2017

Dnes tu máme první slíbenou ukázku z probíhajícího turnaje ve freestylu, který má za sebou už 13.kol. Včera se tým EtaoinShrdlu snažil bílými prorazit hradby centaura jménem Akhtar (Cryptic Heroes, elo 2479). I přes to, že náš tým stál po celou partii lépe, hradby se ukázaly příliš pevné. Zatímco včera šlo o typickou ukázku počítačového šachu (bílý se vůbec neznervózňoval tím, že má "spící" královské křídlo a sebral si centrálního pěšce), v sobotu šlo naopak o ukázku "lidské" hry. Černý si neopatrně sebral pěšce na g2 v ostré variantě dámského gambitu a byl za to krutě potrestán! O této partii se píše i v následujícím článku ... http://www.infinitychess.com/Page/Public/Article/DefaultArticle.aspx?id=313.


Momentálně je náš tým na skvělém třetím místě a trpělivě čeká na svoji další šanci. Pořadí zde: http://www.infinitychess.com/Page/Public/TournamentUserView.aspx?TournamentID=2754&IsDialog=False&TournamentStatusID=2&IsTournamentView=true#undefined7

A nyní již zmíněná partie, Zdeněk Straka k ní opřidal své "profi" postřehy (ZS), Milan Borkovec pak postřehy amatérského hráče - člověka (MB) :-).

Partie Straka vs Woodrun

Pěknou zábavu přeje
Zdeněk Straka a Milan Borkovec

Aktualizováno Středa, 10 Květen 2017 06:26
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Najděte nejlepší tah